Diğer Cihazlar

Diğer Cihazlar

El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinesi

El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinesi -MT-HUW

El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinesi, tamamen kendi üretimimiz olup 1 yıl garantili ömür boyu parça garantili cihazımız tamamen sessiz olup hava kompresörüne ihtiyaç duyulmamaktadır. Hafif ve el tipi olması nedeniyle çok kullanışlıdır. Sessiz olması sebebiyle de evlerde kullanılabilir.

Ultrasonik Maske Lastik Yapıştırma Kaynak Makinesi MT-HUWM

Ultrasonik Maske Lastik Yapıştırma Kaynak Makinesi MT-HUWM -MT-HUWM

Ultrasonik Maske Lastik Yapıştırma Kaynak Makinesi MT-HUWM, Maskelerin kulakçıklarını yapıştırmak için kullanılan kaynak makinesi. 220V, 50Hz, 600W. Isıtma yapıştırma sistemi ultrasonik dir. Yerli Üretimdir. Maske Lastik Yapıştırma Makinesi

Kablo Büküm Makinesi MT-T161

Kablo Büküm Makinesi MT-T161 -MT-T161,MT-T103,MT-T104

Kablo Büküm Makinesi MT-T161 | MT-T103 | MT-T104, kablo bükme işlemleri için çoklu veya tekli otomatik yada manuel makineler. Kablo Büküm Makinaları.

Otomatik Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi MT-105

Otomatik Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi MT-105 -MT-105

Otomatik Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi MT-105, kablonun sıralanması, bağlanması, bağın bükülmesi, kablonun tutulması, konumunun değiştirilmesi ve kutuya yerleştirilmesi gibi sargı kablo işlerini otomatik ve eksiksiz şekilde gerçekleştiren ve kabloları bir veya her iki uçtan demetleyebilen bir makinedir.

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-3F-3FN

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-3F-3FN -MT-3F, MT-3FN

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-3F-3FN, hattan bilgisayara çevresel birim kabloları, telefon hatları, yan hatlar, ses kabloları, mikrofon kabloları, güç hatları ve kuyruk sıyırma süreçlerine uygundur.

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-4F

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-4F -MT-4F

Pnömatik Kablo Sıyırma ve Büküm Makinesi MT-4F, geleneksel sıyırma yöntemini bir pedal ve el hareketi ile destekleyerek önden tutma ve arkadan test çevirme uygulamasını kullanır; işgücü tasarrufu sağlar.

Basit Kablo Sarma Makinesi MT-103

Basit Kablo Sarma Makinesi MT-103 -MT-103

Basit kablo sarma makinesi | kablo sarma makinası, elektrik teli ve kablolarının sarılmasında kullanılır. Ayak pedalına basıldığında sarma işlemi otomatik olarak gerçekleşir; ayarlanan değere ulaşıldığında derhal durur.

Kablo Bobin Sarma Makinesi MT-W105

Kablo Bobin Sarma Makinesi MT-W105 -MT-W105

Kablo Bobin Sarma Makinesi MT-W105, Plc veya kontrol cihazı ve dokunmatik ekran ile kontrol edilir. Sargı kablosunun hızı ve çember sayısı kullanıcının ihtyaçlarına göre ayarlanabilir.

Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi | Otomatik MT-101

Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi | Otomatik MT-101 -MT-101

Kablo Sarma ve Demetleme Makinesi | Otomatik MT-101, kablonun sıralanması, bağlanması, bağın bükülmesi, kablonun tutulması, konumunun değiştirilmesi ve kutuya yerleştirilmesi gibi sargı kablo işlerini otomatik ve eksiksiz şekilde gerçekleştiren ve kabloları bir veya her iki uçtan demetleyebilen bir makinedir.

Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112

Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112 -MT-112

Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112, telleri otomatik şekilde sıyırıp kalaylayabilir; kullanıcıların sağlığına zarar vermez; kullanıcıların yapması gereken tek şey kalaylanması istenen telleri makinenin kayışına yerleştirmektir.

Kablo Lehimleme Makinesi | Otomatik MT-121

Kablo Lehimleme Makinesi | Otomatik MT-121 -MT-121

Kablo Lehimleme Makinesi | Otomatik MT-121, sıyırma, kesme ve tel bağlama işlemleri ile plastik kabuk yükleme işlemleri otomatik şekilde tamamlanır. İşverenin işgücü maliyetini büyük oranda düşürür. Lehim Makinesi Zorlu lehimleme sorununu ortadan kaldırarak güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Lehim makinesi lehim teli ile 90 derecelik açı ile lehimi gerçekleştirir.

Bara İşleme Makinası MTDHY-150

Bara İşleme Makinası MTDHY-150 -MTDHY-150

Bara İşleme Makinası, güçlü hidrolik motoru ile bara bükme, kesme ve delik açma işlemlerini kolaylıkla yapabilir. Delme, kesme ve bükme başlıklarına sahiptir. Bara delmek için farklı çaplarda adaptörlere sahiptir. Bara işleme makinesi baralar üzerinde bara kesme bara bükme ve bara delme işlemlerinde en büyük yardımcınız olacaktır. Bara işleme makinesi bara kesim işlemi, bara büküm işlemi ve bara delimi konusunda tüm özellikleri bakımından tatmin edicidir. Bakır bara işleme makinası ile artık işiniz çok kolay.

  • 1
  • 2