Kablo Krimpleme Yüksükleme

Tam Otomatik Çift Kablo Yüksükleme Makinesi MT-201A

1. Kesme, sıyırma (yarım sıyırma), sıkma, otomatik büküm, basit, hassas ve istikrarlı. 2. Soyunma uzunluğu, kablo basma tekerleği, kesme derinliği, kolay ve hızlı dokunmatik ekran ile kontrol edilir. 3. Teknik özellikleri ayarlamak için kolay ve hızlı.

Uç Yüksükleme Makinesi MT30215T

Kaset kalıp, kolay değişim, yüksek hızlı ve yarı otomatik. Hızlı değiştirme, kararlı hız ile tek bir makine için çeşitli kalıplar eşleştirilebilir.Yüksek çıkış ve düşük bakım için tasarlanmış, kullanımı ve tamiri kolay , üreticinin makine arızaları sırasında maliyet tasarrufu sağlamasına yardımcı olur.

Uç Yüksükleme Makinesi | Sıyırma Özellikli | MT-304
Otomatik Çift Kablo Kesme Sıyırma ve Yüksükleme Makinesi MT-204
Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi MT-202

Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi , dokunmatik ekran kontrol arayüzünü kullanır. Stabil çalışır, kablo gönderebilir, kablo kesebilir, şerit kablo yapabilir ve terminalleri çok hassas bir şekilde kırabilir. Makine servo motor tarafından kontrol edilir, ultra sessizdir.

Tam Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Yüksükleme Makinesi MT-203
Tam Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi MT-201

Tam Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi, LCD ekran kontrol arayüzü, kolay kullanım, istikrar. Yüksek kablo besleme, kesme, sıyırma, yüksükleme, bükme hızı; yüksek hassasiyet, yüksek hız, çok düşük gürültü. Besleme, kesme, sıyırma uzunluğu, bükme gerilimi, hızı ve yüksükleme bekleme süresi dijital olarak ayarlanabilir.

Otomatik Çift Kablo Uç Kıvırma Makinesi MT-205

Bu makine modüler tasarıma sahiptir, standart parçalar bulundurmaktadır ve bakım maliyeti düşüktür; yüksek uç elektrik kontrolü, bağımsız geliştirilmiş program ve kolay kullanım gibi özelliklere sahiptir.

Gevşek Uç Yüksükleme Makinesi MT-206
Uç Yüksükleme Makinesi MT-3011T

Uç Yüksükleme Makinesi, yüksek hızlı oldukça sessiz bir otomatik uç yüksükleme makinesidir. Kalıp, makine gövdesine bağlanarak makine performansının istikrarlı hale gelmesi sağlanmıştır. Makinenin kullanımı ve bakımı kolaydır; imalatçının makine arızası durumundaki maliyetlerini düşürmek amacıyla yüksek çıktı ve düşük bakım gerekliliklerine sahiptir. Aynı zamanda güzel ve şık bir görünüme sahiptir.

Sıyırma Fonksiyonulu Boru Uç Yüksükleme Makinesi MT-210
Kablo Kesme Sıyırma ve Sıkma Makinesi MT-209