Uç Yüksükleme Makinesi MT-3011T

Uç Yüksükleme Makinesi MT-3011T
  • Uç Yüksükleme Makinesi MT-3011T

MT-3011T

Uç Yüksükleme Makinesi, yüksek hızlı oldukça sessiz bir otomatik uç yüksükleme makinesidir. Kalıp, makine gövdesine bağlanarak makine performansının istikrarlı hale gelmesi sağlanmıştır. Makinenin kullanımı ve bakımı kolaydır; imalatçının makine arızası durumundaki maliyetlerini düşürmek amacıyla yüksek çıktı ve düşük bakım gerekliliklerine sahiptir. Aynı zamanda güzel ve şık bir görünüme sahiptir.


Model MT3011T
Ebatlar 240 * 240 * 280 MM
Ağırlık 30 KG
Güç 0.25 KW
Güç kaynağı AC 220 V 50 HZ
Basınç 900 KG

 

AÇIKLAMA

1. MT3011T, yüksek hızlı oldukça sessiz bir otomatik uç yüksükleme makinesidir. Kalıp, makine gövdesine bağlanarak makine performansının istikrarlı hale gelmesi sağlanmıştır. Makinenin kullanımı ve bakımı kolaydır; imalatçının makine arızası durumundaki maliyetlerini düşürmek amacıyla yüksek çıktı ve düşük bakım gerekliliklerine sahiptir. Aynı zamanda güzel ve şık bir görünüme sahiptir.

2. MT3011T; frekans dönüştürme teknolojisi, elektronik hassas konumlandırma özelliklerinden faydalanmakta ve geleneksel uç yüksükleme makinelerine kıyasla oldukça düşük düşük gürültü seviyesine sahiptir. Geleneksel uç yüksükleme makinelerinde görülen kavrama ve elektromıknatıs vb. gibi kullanım hatalarının ortadan kaldırılmasını sağlayan kalıp ayarı ve güç tasarrufu.

Telefonunuzu ve mesajınızı bize bildirin. Sizi arayıp yardımcı olalım.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu: