Kablo Kesme Sıyırma Makineleri

İnce Kablo Otomatik Sıyırma Makinesi MT-607-1
Kablo Kesme Soyma ve Burma Makinesi MT-K4B
Kablo Sıyırma Kesme Makinesi MT-603-10

Kablo Sıyırma Kesme Makinesi MT-603-10, güçlü bir motora sahiptir. AWG8 - AWG32 tellere uygundur. Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar.

Kablo Kesme ve Sıyırma Makinesi MT-K35

Kablo Kesme ve Sıyırma Makinesi MT-K35, Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar. Güçlü bir motora sahiptir, AWG17 - AWG2 kablolara uygundur.

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-603-70

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-603-70, güçlü bir motora sahiptir, 2-70 mm2 tellere uygundur. Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar.

Kablo Sıyırma Kesme Makinesi MT-603-16

Kablo Sıyırma Kesme Makinesi MT-603-16, Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar. Güçlü bir motora sahiptir, AWG5 - AWG32 kablolara uygundur.

Kablo Ayırma Makinesi Azami Genişlik 12P MT-608
Otomatik Tekli ve Çoklu Kablo Kesme Sıyırma Makinesi

Otomatik Tekli ve Çoklu Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-K10, MT-K10T, Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar.

Maske Teli Kesme Makinesi | MT-4L

Maske Teli Kesme Makinesi | MT-4L 0.5mm²-2.5mm² tellere uygun,dört tekerlek tahrikli bir otomatik tel sıyırma ve kesme makinesidir.

Otomatik Çoklu Kablo Kesme ve Sıyırma Makinesi MT-K150
Boru Hortum Kesme Makinesi | MT-10S

Bu makine bir kesici kalıbı değiştirdi. Farklı tüp kesebilir. Uygulama: her türlü Metal kayış, nikel kayış, güneş enerjisi kaynak kayışı, plastik ve kauçuk şeritler, dokuma şerit, bant, etiket kağıdı ve diğer bant kesme malzemesi, kemer döngü, vb. Her türlü silikon tüp, plastik tüp, tıbbi tüp, sarı balmumu tüp Özelliği: ağır, yüksek hız, yüksek doğruluk, yapışkan olmayan malzemeleri kesmek için tasarlanmıştır.

Spiral Hortum Kesme Makinesi | MT-615

Spiral Hortum Kesme Makinesi (Tahliye hortumu, Gırtlak hortum), Otomatik kesme fonksiyonu, mikrobilgisayar digital kontrol cihazı, ayarlanabilir set uzunluğu, çıkış, kantitatif ve hızlı