Kablo Test Cihazları

Kablo Test Cihazları

Halat Gerginlik Test Cihazı | MTASZ

Halat Gerginlik Test Cihazı | MTASZ -MTASZ

  Halat Gerginlik Test Cihazı MTASZ, enerji endüstrisi, telekomünikasyon endüstrisi, ulaşım endüstrisi, cam perde duvar dekorasyonu, kablo yolu endüstrisi, inşaat endüstrisi, eğlence alanları, tünel inşaatı, balıkçılık, büyük araştırma kurumları ve öğretim kurumları gibi çeşitli durumlara uygulanabilir.

Yatay Çekme Test Cihazı | MT-Q50

Yatay Çekme Test Cihazı | MT-Q50 -MT-Q50

Yatay çekme test cihazı MT-Q50 , dokunmatik LCD ekranı, test sonuçlarını kaydedebilmesi ve diğer birçok özelliği ile işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Standartlara uygun olarak tasarlanmış olan yatay çekme test cihazı MT-Q50 yatay çekme kuvveti testini istediğiniz ayarlarda sunar.

Klemensler İçin Çekme Gücü Test Cihazı MT-ADL

Klemensler İçin Çekme Gücü Test Cihazı MT-ADL -MT-ADL

Klemensler İçin Çekme Gücü Test Cihazı, klemenslere (terminal) monte edilen kablolara çekme kuvveti uygulamak ve kablonun klemensten çıkması için gerekli kuvveti belirlemek için tasarlanmıştır. Tüm üretim sektörlerindeki elektriksel bağlantılar için gerekli bir cihazdır.

Elektrikli Yatay Test Tezgahı MT-AEH

Elektrikli Yatay Test Tezgahı MT-AEH -MT-AEH

Elektrikli Yatay Test Tezgahı, itme-çekme, takma-çıkarma ve kırılma testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrikli ev aletleri, elektrik kabloları, makina, kimya, bina kapı ve pencereleri, yapıştırıcı, plastik dokuma, yaylı rulo imalatı, tıbbi malzeme, yangın ekipmanları, baskı ve paketleme, fermuar düğmeleri, tekstil ve giyim eşyası, kömür, mobilya, asansör, çakmak ve ateşleme cihazları, kilit, kalem sanayi, elektrik endüstrisi ve bilimsel araştırma sektörlerindeki test ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Çift Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı MF-AEV

Çift Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı MF-AEV -MF-AEV

Çift Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı, dikey doğrultuda ve iki sütun halinde, itme-çekme testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Dijital veya analog itme-çekme kuvveti ölçerlerle birleştirilmiştir. Bu ürün, iyi bir dengeye, geniş uygulama aralığına, rahat kullanım avantajları ve çift sütunlu bir yapıya sahiptir. Ayrıca kademesiz hız ayarı, manuel ve otomatik kontrol anahtarlama işlevine sahiptir. Kauçuk ve plastikler, hafif sanayi tekstilleri, bina kapı ve pencereleri, kompozit malzemeler, tel ve kablo, otomobil parçaları, ve bilimsel araştırmaların test ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Tek Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı MF-AEL

Tek Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı MF-AEL -MF-AEL

Tek Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı, dikey doğrultuda ve tek sütun halinde, itme-çekme testleri için tasarlanmıştır. Dijital veya analog itme-çekme kuvveti ölçerlerle birleştirilmiştir. Bu ürün, iyi bir dengeye, geniş uygulama aralığına, rahat kullanım avantajları ve tek sütunlu bir yapıya sahiptir. Ayrıca kademesiz hız ayarı, manuel ve otomatik kontrol anahtarlama işlevine sahiptir. Kauçuk ve plastikler, hafif sanayi tekstilleri, bina kapı ve pencereleri, kompozit malzemeler, tel ve kablo, otomobil parçaları, ve bilimsel araştırmaların test ihtiyaçlarını karşılayabilir.

SF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer MTSF-X

SF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer MTSF-X -MTSF-X

SF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer, nesnelere itme veya çekme kuvveti uygulamak için tasarlanmıştır. Taşıması kolay itme ve çekme testlerinde kulllanımı kolay kuvvet ölçerdir.

HF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer | MTHF-X

HF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer | MTHF-X -MTHF-X

HF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer, nesnelere itme veya çekme kuvveti uygulamak için tasarlanmıştır.

Asansör Halatı İçin Gerginlik Ölçer MT-DGZ

Asansör Halatı İçin Gerginlik Ölçer MT-DGZ -MT-DGZ

Asansör Halatı için Gerginlik Ölçer, asansör çekme halatının gerginlik testi için kullanılır. Asansör montajı, kabul ve yıllık inceleme sürecinde, her çeşit tel halatının gerginliği test edilir ve gerginliğin mümkün olduğu kadar üniform olmasını sağlayacak şekilde ayarlanır. Çekiş tekerleğinin kullanım ömrünü uzatır ve asansör tel halatının daha düzgün çalışmasını sağlar. Bu gerginlik ölçer, gerginliğin testini içeren köprü sapanlarına, kutup kulesi kablolarına, tepegöz iletkenlerine, indeks tel halatlarına vb. uygulanabilir.

Dijital Tork Tornavidası MT-AQSH

Dijital Tork Tornavidası MT-AQSH -MT-AQSH

Dijital Tork Tornavidası imalat sektöründe, bağlantı elemanı montajında tork tespiti için tasarlanmıştır. Tork göstergesi, sesli ve görsel alarm fonksiyonu, serbestçe değiştirilebilen üç çalışma modu (izleme, tepe, ön ayar) vardır. Tepe çalışma modunda, 500 grup tork tepesini otomatik ve manuel olarak saklama fonksiyonuna sahiptir.

Önceden Ayarlamalı Tork Tornavidası MTY-X

Önceden Ayarlamalı Tork Tornavidası MTY-X -MTY-X

Önceden Ayarlamalı tork tornavidası, vidaların tork deneylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

İbreli Tork Tornavidası MTN-X

İbreli Tork Tornavidası MTN-X -MTN-X

İbreli tork tornavidası otomotiv, motosiklet, makine imalatı ve elektrik-elektronik sektörlerinde, vidaların tork deneylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.