Ürünlerimiz


Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112

Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112 -MT-112

Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Kalaylama Makinesi MT-112, telleri otomatik şekilde sıyırıp kalaylayabilir; kullanıcıların sağlığına zarar vermez; kullanıcıların yapması gereken tek şey kalaylanması istenen telleri makinenin kayışına yerleştirmektir."

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-603-70

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-603-70 -MT-603-70

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-603-70, güçlü bir motora sahiptir, 2-70 mm2 tellere uygundur. Sadece her iki taraftan sıyırma uzunluğu, toplam kesme uzunluğu ve miktarının vb. girilmesi gerekmektedir; daha sonra makine otomatik şekilde kesme ve sıyırma işlemlerini yapar. "

Dikey Çoklu Kablo Sıyırma ve Bükme Makinesi MT403-3FN

Dikey Çoklu Kablo Sıyırma ve Bükme Makinesi MT403-3FN -MT-403-3FN

Dikey Çoklu Kablo Sıyırma ve Bükme Makinesi, diğer benzer ürünlerle kıyaslandığında maliyet avantajına sahiptir, çalışan personelden tasarruf yapılmasını sağlar ve ödenen paranın karşılığını verir. "

Tam Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Yüksükleme Makinesi MT-203

Tam Otomatik Kablo Kesme Sıyırma ve Yüksükleme Makinesi MT-203 -MT-203

6100 adet/saat, tam otomatik tel kesme, biruç sıyırma, iki uç sıyırma, bir uç bükme, bir uç yüksükleme, birden çok tel sıyırma şekli vb.Tam otomatik, kolay kullanım, yüksek çalışma hızı, istikrarlı performans.

"

Lazer Çap Ölçer | Tek Eksende Ölçüm

Lazer Çap Ölçer | Tek Eksende Ölçüm -MTLDM-XXX

Lazer Çap Ölçer | Tek Eksende Ölçüm, üretim hattında extrüzyon makinasından çıkan kablo, tel, hortum, boru, şerit, cam vb. şeffaf ya da şeffaf olmayan malzemelerin çap ölçüm işlemlerinin yapılması için tasarlanmıştır. Üretim hattından çıkan ürünlerin istenilen çapta olması için extrüzyon makinalarının çalışma hızını kontrol edebilir."

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-604

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-604 -MT-604

Kablo Kesme Sıyırma Makinesi MT-604, çok kısa tellerin sıyrılması ve kesilmesinde kullanılır; asgari kesme uzunluğu 5 mm’dir ve her iki taraftan da sıyırma yapabilir. Aynı zamanda aynı anda iki teli yüksek hızda işleyebilir.

"

Tam Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi MT-201

Tam Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi MT-201 -MT-201

Tam Otomatik Kablo Sıyırma Kesme Yüksükleme Makinesi, LCD ekran kontrol arayüzü, kolay kullanım, istikrar. Yüksek kablo besleme, kesme, sıyırma, yüksükleme, bükme hızı; yüksek hassasiyet, yüksek hız, çok düşük gürültü. Besleme, kesme, sıyırma uzunluğu, bükme gerilimi, hızı ve yüksükleme bekleme süresi dijital olarak ayarlanabilir.

"

Lazer Çap Ölçer | Çift Eksende Ölçüm

Lazer Çap Ölçer | Çift Eksende Ölçüm -MTLT-25XY

Lazer Çap Ölçer, üretim hattında extrüzyon makinasından çıkan kablo, tel, hortum, boru, şerit, cam vb. şeffaf ya da şeffaf olmayan malzemelerin çap ölçüm işlemlerinin yapılması için tasarlanmıştır. Üretim hattından çıkan ürünlerin istenilen çapta olması için extrüzyon makinalarının çalışma hızını kontrol edebilir."

Kablo Sıyırma Kesme ve Bükme Makinesi MT-605

Kablo Sıyırma Kesme ve Bükme Makinesi MT-605 -MT-605

Kablo Sıyırma Kesme ve Bükme Makinesi MT-605, telleri tam otomatik şekilde kesip bükebilir; özellikle de çok nüveli yumuşak tellere uygundur. "

Otomatik Çift Kablo Uç Kıvırma Makinesi MT-205

Otomatik Çift Kablo Uç Kıvırma Makinesi MT-205 -MT-205

Bu makine modüler tasarıma sahiptir, standart parçalar bulundurmaktadır ve bakım maliyeti düşüktür; yüksek uç elektrik kontrolü, bağımsız geliştirilmiş program ve kolay kullanım gibi özelliklere sahiptir.

"

Otomatik Düz Kılıflı Kablo Sıyırma ve Kesme Makinesi MT-606

Otomatik Düz Kılıflı Kablo Sıyırma ve Kesme Makinesi MT-606 -MT-606

Otomatik Düz Kılıflı Kablo Sıyırma ve Kesme Makinesi MT-606, düz kablolar için tasarlanmıştır; aynı anda hem iç hem de dış kısmı sıyırabilir.

"

Gevşek Uç Yüksükleme Makinesi MT-206

Gevşek Uç Yüksükleme Makinesi MT-206 -MT-206

Daha güvenli ve güvenilir olan insan program tasarımına sahip mikro-bilgisayar CMOS çip ile kontrol edilir. "